• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

нові можливості навчання та викладання у Європі!

Наприкінці літа було затверджено новий проект з академічної мобільності Erasmus+ для студентів та викладачів бізнес-коледжу. На його реалізацію протягом 2020 – 2022 років буде виділено майже 122 тисячі євро.

Професори та доценти ЧДБК протягом тижня викладатимуть у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія) і отримуватимуть за цей час близько 1250 євро. Студенти навчатимуться протягом семестру, розмір стипендії – 750 євро на місяць. Навчання та викладання відбуватиметься англійською мовою.

Нагадаємо, що за програмою академічної мобільності Erasmus+ бізнес-коледж співпрацює з латвійським університетом із вересня 2017 року. За цей час у програмі вже взяли участь 7 студентів та 6 викладачів.

Черкаський державний бізнес-коледж – єдиний коледж в області, що реалізує програму академічної мобільності та отримує найбільшу фінансову підтримку від програми Європейського Союзу Erasmus+ серед усіх закладів вищої освіти Черкащини.

Черкаський державний бізнес-коледж залишається лідером з питань залучення грантового фінансування серед коледжів України та серед закладів вищої освіти Черкащини.

Інші новини

VIII Студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки: погляд молоді»
VIII Студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку національної економіки: погляд молоді» 13-14 квітня 2016 р. відбулася VIII Студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи розвитку націона ...
Вітаємо срібних призерів у  змаганнях з баскетболу
Вітаємо срібних призерів у змаганнях з баскетболу 22-23 квітня проходили змагання з баскетболу за програмою ХVІ обласної Спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитаці ...
«Кращий студент 2015/2016 навчального року»
«Кращий студент 2015/2016 навчального року» Підсумки конкурсу «Кращий студент 2015/2016 навчального року» Вітаємо студентів-переможців щорічного конкурсу «Кращий ...