• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Виїзне засідання студентського наукового клубу Business Club на шоколадну фабрику «Roshen» та у Державний музей авіації України.

1 грудня відбулося виїзне засідання студентського наукового клубу Business Club, у якому взяли участь студенти груп №1Е-16, 3Е-17, ЕК-18 та викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу.

В ході екскурсії на шоколадну фабрику «Roshen», студенти здійснили віртуальну мандрівку до місця, де народжується шоколад та почули історію розвитку підприємства.

Під час відвідування виробничого цеху, економісти мали змогу ознайомитися з організацією технологічного процесу виробництва білого, молочного та чорного шоколаду.

На завершення екскурсії кожен з відвідувачів прийняв участь у створенні упаковки для солодощів за власним дизайном.

Також учасники відвідали Державний музей авіації України ім. О.К. Антонова, який є найбільшим історико-технічним музеєм країни та нараховує понад 70 експонатів повітряної техніки найрізноманітніших типів використання та їх модифікацій (літаки військової та цивільної авіації, гелікоптери тощо).

Інші новини

Планові тренування з цивільної оборони
Планові тренування з цивільної оборони 8 квітня 2016 року в Черкаському державному бізнес-коледжі поводились планові тренування з цивільної оборони, на яких с ...
Нагородження переможців змагань з волейболу
Нагородження переможців змагань з волейболу 19 травня відбулося нагородження призерів змагань з волейболу ХVІ Спартакіади коледжу. Ними стали: І місце – груп ...
Обсяг місць державного замовлення
Обсяг місць державного замовлення Обсяг місць державного замовлення для ВНЗ, що знаходяться у сфері управління МОН України зі спеціальностей (спеціалізаці ...