СВІТ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ: СТУДЕНТИ ЧДБК ЗУСТРІЛИСЯ З АМЕРИКАНСЬКИМ ПРОФЕСОРОМ
16 квітня в Черкаському державному фаховому бізнес-коледжу відбулася онлайн-лекція «Основи генеративного штучного інтелекту, приклади та етичні наслідки» від американського професора Пола Котнуара, декана Бекер школи дизайну та технологій Університету Кларка The Becker School of Designand Technology Clark University.
У заході взяли активну участь студенти кафедри комп'ютерної інженерії та інформаційних технологій ЧДБК з груп №2КІ-21, №1КІ-23, №1КІ-24 та №2К-21.
Професор Paul Cotnoir розкрив ключові аспекти генеративного ШІ: його можливості та робочий процес, проілюстрував псевдокодом простий алгоритм, виокремив ключові компоненти та продемонстрував покращення селфі за допомогою цієї технології, пояснивши принципи навчання відповідної моделі.
Особливу увагу лектор приділив етичним викликам, пов’язаним зі штучним інтелектом, а також шляхам забезпечення його безпечного розвитку й впровадження.
До лекції також приєдналися слухачі курсу Introduction to Deep Learning під керівництвом викладача-дослідника з ШІ Метью Вебстера.
Цей захід став частиною презентації нової освітньої програми «Компютерна інженерія штучний інтелек цифрові інновації».
Декан кафедри комп’ютерної інженерії та інформаційних технологій Vladislav Khotunov висловив подяку Полу Котнуару за цінну співпрацю та можливості для студентів долучатися до проєктів Університету Кларка.
Захід було організовано за ініціативи мовного центру Lingua Hub, Cherkasy State Business-College, у співпраці з викладачами Захаровою М.В. та Мустафою О.О.