• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

ПРОГРАМА «ІНІЦІАТИВА МІСЦЕВИХ КОЛЕДЖІВ» США НА 2024-2025 РОКИ ВІДКРИТА

Програма «Ініціатива місцевих коледжів» (CCI) надає українським студентам закладів фахової передвищої освіти (коледжів) можливість навчання на однорічній академічній програмі без отримання ступеня в американському місцевому коледжі.

Програма ССІ формує технічні навички учасників у прикладних галузях, покращує їхні лідерські здібності та зміцнює рівень володіння англійською мовою. Програма також надає можливості для професійних стажувань та волонтерської діяльності у громаді, які формують взаєморозуміння шляхом занурення у культуру та повсякденне життя Сполучених Штатів.

Галузь навчання для учасників з України

• Сільське господарство
• Управління у бізнесі
• Рання шкільна освіта
• Інформаційні технології
• Соціальні послуги, охорона здоров’я та громадська безпека
• Прикладна інженерія
• ЗМІ: цифрові медіа та комунікації
• Туризм та готельний менеджмент
• Громадська безпека (Служби екстреної допомоги/ екстреної медичної допомоги; Пожежні науки; Захист і безпека; Технік-фармацевт)

Ідеальний кандидат для програми
• Належить до недостатньо представлених та недостатньо забезпечених соціальних груп
• На початку програми має вік щонайменше 18 років (станом на 01 липня 2024 р.)
• Має атестат про закінчену середню освіту
• Навчається у закладі фахової передвищої освіти (коледжі) на 2-3 курсах
• Володіє англійською мовою
• Має бажання розвивати професійні та лідерські навички, щоб сприяти розвитку своєї громади та суспільства
• Має можливість розпочати академічну програму обміну в США у липні 2024 року

Програма ССІ проводиться як відкритий конкурс на основі доведених досягнень кожного конкурсанта. Переможці конкурсу отримають фінансування для участі у програмі протягом одного навчального року, де вони ознайомляться з такими компонентами:
1. Академічна складова
Учасники здійснюють академічне навчання в місцевому коледжі у галузях, визначених ССІ, і, коли це можливо, отримують професійні сертифікати. Учасники потребуватимуть високого рівня володіння англійською мовою, щоб бути успішними в академічній програмі.
2. Допомога громаді, волонтерство
Ключовий компонент програми ССІ, який допомагає учасникам інтегруватися у свій кампус та місцеві громади. Студенти беруть участь у заходах місцевих громад з некомерційними організаціями, приєднуються до студентських груп для відпрацювання лідерських навичок.
3. Стажування / Навчання з отриманням досвіду
Студенти ССІ беруть участь у стажування чи професійному проєкті, який поєднає їх академічні курсові роботи з практичним досвідом у своїй галузі навчання та допоможе їм набути практичного професійного досвіду.
4. Культурний обмін Учасники ССІ дізнаються про американське суспільство та культуру, діляться своєю культурою з американськими та іншими іноземними студентами за допомогою формальних та неформальних заходів, таких як «сім’ї дружби», життя в кампусі та екскурсії. 5. Лідерство та планування дій

Учасники ССІ отримують можливість розвивати лідерські навички за допомогою ексклюзивних програм лідерства CCI, таких як «Шляхи до успіху». Учасники також створюють персональний план дій для проєкту, який вони хотіли б реалізувати після повернення додому та зробити свій внесок у домашні громади.

Програма «Ініціатива місцевих коледжів» спрямована на сприяння взаєморозумінню між громадянами США та громадянами України. З моменту заснування програми в 2007 році понад 3500 учасників з 24 країн отримали стипендії для навчання у місцевих коледжах по всіх Сполучених Штатах Америки. Україна вперше долучилася до Програми CCI у 2021 році.

5 студентів Черкаського державного бізнес-коледжу отримали гранти від Державного департаменту США: Вероніка Фалілеєва - коледж College of DuPage, штат Іллінойс (2021-2022 рр.), Назарова Олександра та Тарануха Аліна навчаються у Нордгемптонському коледжі (Northampton Community College), місто Віфлеєм (Bethlehem), штат Пенсильванія. Палій Богдан, Моляка Марія навчаються у коледжі Північної Вірджинії (Northern Virginia Community College) у місті Анандейл (Annandale), штат Вірджинія (2023-2024 рр.).

Програма CCI фінансується Державним департаментом США та адмініструється в Україні Посольством США .

Деталі за посиланням
Вебінар “Ініціатива місцевих коледжів” (CCI): все про програму” за посиланням

Інші новини

День пам’яті та примирення
День пам’яті та примирення 9 травня Студентська рада коледжу разом із координатором молодіжних проектів взяли участь у ході, присвяченій Дню пам’я ...
Шановні випускники, батьки та викладачі!
Шановні випускники, батьки та викладачі! Запрошуємо вас на урочисте вручення дипломів, яке відбудеться 24 червня о 17.00 у ПК «Дружба народів». ...
Шановні друзі!
Шановні друзі! Наближається найважливіше свято в історії нашої країни – 25 років тому здійснилася споконвічна мрія українців бути госпо ...