• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Тенденції розвитку ІТ-технологій в Україні

07 квітня 2015 року на базі Черкаського державного бізнес-коледжу відбулася ІХ студентська науково-практична конференція „Тенденції розвитку ІТ-технологій в Україні”.

Конференція розпочалася виступом директора коледжу професора, д.е.н. Кукліна О. В.. Однією із основних тез докладу був наголос на необхідності розвитку ІТ-індустрії в Україні, та поширеню співпраці студентів та викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу з Черкаським ІТ-кластером.

Також у конференції прийняли участь запрошені спікери конференції, Кудрявцев Микола Сергійович - голова правління Cherkasy IT Cluster, та Дибенко Володимир Олександрович - засновник компаній Artel Outsourcing Group та WebKate, співзасновник Cerkasy IT Cluster.

У своїй доповіді Кудрявцев Микола Сергійович окреслив ряд юридичних проблем з якими стикається кожен ІТ-фахівець у своїй професійній діяльності, та шляхи їх вирішення.

Дибенко Володимир Олександрович окреслив у своєму докладі ряд існуючих можливостей для подальшого працевлаштування випускників у сфері ІТ-технологій в Черкаському регіоні.

Виступи студентів зацікавили своїми інноваційними підходами та програмними продуктами не лише слухачів конференції, а й запрошених гостей.

Бажаємо всім учасникам конференції подальшої реалізації розроблених проектів та нових ідей.

Інші новини

Круглий стіл на тему: «Моя професійна кар’єра»
Круглий стіл на тему: «Моя професійна кар’єра» 22 квітня 2016 року в рамках Дня кар’єри відділення «Маркетингу та комерції» був проведений круглий стіл на тему: «Моя ...
Запрошуємо на святкові урочистості до Дня знань!
Запрошуємо на святкові урочистості до Дня знань! Шановні студенти, батьки та працівники коледжу! Вітаємо Вас із Днем знань і бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів у ...
Міжнародний день грамотності
Міжнародний день грамотності 8 вересня традиційно святкується у світі Міжнародний день грамотності. В цей день циклова комісія української мови та лі ...