• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Презентаційна зустріч стейкхолдера ТОВ «Аудит Консалтинг Центр» зі студентами ЧДБК

24 жовтня 2023 року на базі Черкаський державний бізнес-коледж відбулася презентаційна зустріч чергового стейкхолдера – ТОВ «Аудит Консалтинг Центр» зі студентами Кафедра економіки, управління та адміністрування ЧДБК, які здобувають вищу освіту за освітніми програмами «Економіка та управління бізнесом», «Облік і аудит», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Під час зустрічі представники компанії в особі заступника директора з питань управління персоналом Казьмірик Маргарити та її помічниці Анастасії Чорної, а в минулому – випускниці ЧДБК, презентували діяльність ТОВ «Аудит Консалтинг Центр» та основні вектори розвитку компанії у теперішній, складний для країни час.

Незважаючи на воєнний стан, компанія продовжує успішно розвиватися та надавати різноманітні професійні послуги українському бізнесу з аутсорсингу, юридичного супроводу, бухгалтерського обліку та маркетингових досліджень.

Цікавою та надихаючою була розповідь Настя Чорна, яка поділилася зі студентами та викладачами кафедри успішним досвідом працевлаштування у даній компанії та окремими аспектами свого професійного становлення і розвитку.

Передувало спланованій зустрічі спільне попереднє обговорення освітніх програм з підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностями 051 «Економіка», 071 «Облік і оподаткування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво та торгівля». Тож під час сьогоднішньої розмови значна увага була зосереджена на важливості формування у випускників фахових компетентностей, так званих soft і hard skills, яких сьогодні потребує український бізнес. Це, насамперед, комунікативні навички, знання та навички володіння інформаційними технологіями, уміння працювати в команді, навички вирішення проблем та креативного мислення.

Щиро дякуємо пані Маргариті та нашій випускниці Анастасії за інформаційно насичену зустріч та цікаву розмову! Надалі у наших планах – підписання меморандуму про співпрацю, де буде окреслено подальші шляхи і напрями взаємодії між ТОВ «Аудит Консалтинг Центр» і Черкаським державним бізнес-коледжем!

Інші новини

Презентація діяльності Індустріального гендерного комітету з реклами
Презентація діяльності Індустріального гендерного комітету з реклами 22 квітня в рамках Дня кар’єри відділення маркетингу та комерції до Черкаського державного бізнес-коледжу завітала генер ...
Вітаємо колектив Черкаського державного бізнес-коледжу з успішним проходження чергової акредитації
Вітаємо колектив Черкаського державного бізнес-коледжу з успішним проходження чергової акредитації Вітаємо колектив Черкаського державного бізнес-коледжу з успішним проходження чергової акредитації, яка дає права на вип ...
Розпочато співробітництво з Офісом Програми імені Фулбрайта в Україні
Розпочато співробітництво з Офісом Програми імені Фулбрайта в Україні Черкаський державний бізнес-коледж розпочав співпрацю з Офісом Програми імені Фулбрайта в Україні, який фінансується ур ...