• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив Черкаського державного Бізнес-коледжу вітає з Днем народження КУКЛІНА Олега Володимировича - Т.в.о директора, професора, доктора економічних наук, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України, та депутата Черкаської обласної ради

Шановний Олеже Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження!

Професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечують повагу колег та студентів.

Навіть у сьогоднішніх умовах Вам вдається ефективно приймати рішення на користь розвитку бізнес-коледжу. В умовах невизначеності та змін Вам вдається реагувати на нові виклики, розв'язувати складні управлінські та педагогічні завдання.

Ваша громадська діяльність та волонтерські проєкти, що засновані на патріотизмі та прагненні робити все можливе на благо Батьківщини, зміцнюють віру в нашу спільну Перемогу.

Самовідданою працею Ви кожного дня робите вагомий внесок у розвиток освіти в Україні та виховання молодого покоління фахівців, що стануть відновлювати та розбудовувати вільну країну.

Нехай Ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Нехай доля веде Вас шляхами мудрості добра та істини, дає Вам силу і натхнення до плідної праці для звеличення рідної країни.

Бажаємо Вам бадьорості духу та невичерпної життєвої енергії. Нехай завжди супроводжує Вас відчуття Божої ласки та опіки!

Нехай у Вашій оселі завжди панують здоров’я, любов, щастя, добробут.

Інші новини

Шановні випускники, батьки та викладачі!
Шановні випускники, батьки та викладачі! Запрошуємо вас на урочисте вручення дипломів, яке відбудеться 24 червня о 17.00 у ПК «Дружба народів». ...
Представник Broward College Скот Мейсон
 провів перший робочий день у бізнес-коледжі
Представник Broward College Скот Мейсон провів перший робочий день у бізнес-коледжі 12 вересня 2016 року розпочав свою роботу регіональний директор з міжнародної освіти Broward College (USA, Florida) Скот ...
Студенти, викладачі та працівники бізнес-коледжу 
висловлюють подяку меру міста
Студенти, викладачі та працівники бізнес-коледжу висловлюють подяку меру міста Шановний Анатолію Васильовичу! Студенти, викладачі та працівники Черкаського державного бізнес-коледжу вдячні Вам за ...