• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

ДОПОМАГАЄМО В ТИЛУ – НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!

Від початку повномасштабного вторгнення росії вся Україна гуртом стала на захист своєї землі – не тільки на фронті, але і в тилу. Депутати Черкаської обласної ради крім основної роботи активно долучилися до волонтерського руху і допомагають гартувати перемогу України на місцях. Кожен знайшов свою нішу та докладає максимальних зусиль: дехто посилює обороноздатність міста, дехто готує продовольчі набори для наших захисників і вимушених переселенців, а дехто організовує гуманітарну допомогу.

Офіційний сайт Черкаської обласної ради розповідає про найактивніших депутатів області та їх волонтерську діяльність.

Так, очільник Черкаського державного бізнес-коледжу, депутат Олег Куклін разом із колегами та небайдужими у березні створили Центр збору гуманітарної допомоги хворим дітям, який в першу чергу надавав допомогу дітям, що хворіють на туберкульоз. Олег Володимирович розповідає, чому обрали саме такий напрямок роботи:
«- Дітей із таким недугом в області близько 80-и осіб. Ще на початку повномасштабного вторгнення РФ ми закупили для них гуманітарні набори з медикаментами та продуктами. Згодом ще зробили адресну доставку кожній родині, яка підтвердила участь у цьому проєкті. Декілька вантажів доставили і в туберкульозне дитяче відділення. Також допомагали й родинам із дітьми, де є хворі на СНІД. У деяких гуманітарних проєктах брали участь і наші студенти».

Грошова матеріальна допомога була надана і дорослим, хворим на туберкульоз, які звернулися по допомогу до депутата ЧОР Олега Кукліна.

Для родин, що вимушено приїхали на Черкащину з Сєвєродонецька та облаштувалися у санаторії «Мошногір'я», до Міжнародного дня захисту дітей 1 червня влаштували заходи з конкурсами, квестами і звичайно ж гуманітарною допомогою.

З перших днів війни у гуртожитку бізнес-коледжу активісти ЧДБК організували Центр по збору продуктів харчування для захисників України, куди всі бажаючі приносили овочі, крупи, м’ясні вироби, а також одяг та засоби гігієни.

Наразі ГО «Черкаська молодіжна громадська організація «Молодь для молоді», членами якої є студенти, випускники та молоді викладачі ЧДБК, спільно з NOVUS Черкаси (бульвар Шевченка 399/2) розпочала новий проєкт «Допоможемо разом нашим бійцям на передовій!», мета якого збір та передача продуктів харчування та ліків для військових.

Інші новини

ПП «Видавництво «Республіка»
ПП «Видавництво «Республіка» 25 травня 2016 року в рамках роботи студентського наукового клубу "Business Club" викладачі кафедри економіки та підприє ...
Обсяг місць державного замовлення
Обсяг місць державного замовлення Обсяг місць державного замовлення для ВНЗ, що знаходяться у сфері управління МОН України зі спеціальностей (спеціалізаці ...
Рейтинговий список абітурієнтів
на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) <font color='#800'> Оновлено!(станом на 05.08.2016)</font>
Рейтинговий список абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) Оновлено!(станом на 05.08.2016) Рейтинговий список абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) Спеціальність 071 Облік ...