• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «КОЛЕДЖІ ОБ'ЄДНАНОГО СВІТУ»

Цьогоріч студент 1 курсу Черкаського державного бізнес-коледжу, що навчається за спеціальністю інженерія програмного забезпечення Денис Кладко успішно пройшов чотири етапи відбору міжнародної освітньої програми «Коледжі об’єднаного світу» (United World Colleges – UWC) та отримав грант на навчання протягом двох років у міжнародному коледжі м. Маастріхт, Нідерланди (United World College Maastricht).

UWC ¬– це глобальна освітня програма, що робить освіту силою, яка об’єднує людей, нації та культури заради всесвітнього миру та стабільного майбутнього. Сьогодні рух UWC налічує 18 шкіл та коледжів на 4 континентах, які зацікавлені у співпраці з молоддю від 16 до 18 років, надаючи їм можливість навчатися за програмою міжнародного бакалаврату, брати участь у волонтерській діяльності та розробляти ідеї для покращення світу та місцевих громад.

У кожному коледжі навчаються приблизно 200-300 студентів із понад 90 країн світу. Кожен з них займає активну позицію в суспільному житті і прагне покращити життя людей на своїй батьківщині або в інших куточках планети, а також сприяти вирішенню глобальних екологічних, культурних проблем або конфліктів.

Програма пропонує повну або часткову стипендію, яка може покривати до 100% витрат на навчання та проживання. Навчання відбувається англійською мовою впродовж 2 років. Учасники обирають 6 предметів для вивчення: рідна мова і література, іноземна мова, суспільні науки, природничі науки, математика та мистецтво. Головними критеріями відбору є володіння англійською мовою, високі академічні досягнення у навчанні, громадська активність, всебічний розвиток та відкритість до спілкування, володіння лідерськими якостями, вік до 18 років.

Денис успішно виконав усі завдання, які складалися з першого етапу, що включав заповнення аплікаційної форми та написання мотиваційних есе; другого етапу, що проходив у вигляді групової дискусії та рольової гри, під час якої апліканти мали продемонструвати високий рівень володіння англійської мови, допитливість, зацікавленість та соціальну зрілість; третього етапу, що включав підготовку та презентацію соціально значущого проєкту та фінального четвертого етапу у формі співбесіди з двома представниками національного комітету UWC Ukraine.

Вітаємо Дениса та бажаємо йому творчих успіхів та нових досягнень!

Деталі про програму за посиланням: www.ukraine.uwc.org

Інші новини

До уваги школярів та студентів Черкащини!
До уваги школярів та студентів Черкащини! Відділення економіки та туризму Черкаського державного бізнес-коледжу запрошує Вас до участі в конкурсі презентацій на т ...
Брейн-ринг, присвячений Дню космонавтики
Брейн-ринг, присвячений Дню космонавтики 12 квітня 2016 р. викладачі фундаментальних дисциплін провели брейн-ринг, присвячений Дню космонавтики, в якому взяли уч ...
ЕКО-акція  «Зробимо Україну чистою разом!»
ЕКО-акція «Зробимо Україну чистою разом!» 23 квітня студенти Черкаського державного бізнес-коледжу приєдналися до наймаштабнішого Всеукраїнського прибирання «Зроб ...