• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

З ГЛИБОКИМ СУМОМ ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО СМЕРТЬ ГРИГОРАША ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА

З глибоким сумом повідомляємо, що сьогодні, 26 квітня, передчасно пішов із життя наш колега, викладач циклової комісії іноземних мов ЧДБК Григораш Олександр Анатолійович.

Олександр Анатолійович 27 років свого життя присвятив педагогічній діяльності у бізнес-коледжі, адже розпочав працювати тут з 1995 року, викладав англійську та німецьку мови, був одним із учасників першого міжнародного проєкту нашого закладу – консультаційної програми «ТРАНСФОРМ» Федерального Уряду Німеччини для України та пройшов піврічне стажування закордоном. Нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» (2021), Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2005, 2016), Нагрудним Знаком «Відмінник освіти України» (2011), має подяку Черкаського державного бізнес-коледжу (2009).

Високий професіоналізм Григораша О.А. підтверджують наступні факти: він був запрошеним експертом Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації з атестації загальноосвітньої підготовки, приймав участь у організації та проведенні олімпіад з англійської мови на обласному рівні, входив до складу робочої групи з тестування рівня володіння англійською мовою кандидатів на участь у міжнародній програмі Erasmus+. З 2020 р. був членом Українського відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної. Автор та співавтор багатьох науково-методичних розробок з дисциплін «Англійська мова» та «Англійська мова за професійним спрямуванням».

Олександр Анатолійович постійно приймав участь у забезпеченні супроводу іноземних делегацій та робочих груп зі США та Німеччини у якості перекладача. Активно співпрацював з волонтерами Корпусу Миру США. У співпраці з Мовним центром Lingua Hub допомагав студентам краще опановувати іноземні мови під час інтенсивних курсів за професійним спрямуванням та мовних таборів Winter/Summer Camps. Тісно співпрацював на волонтерських засадах з різними організаціями та виконував переклад анотацій, текстів наукових статей, екскурсій іноземною мовою тощо.

Він був завжди працелюбним, активним, тактовним та готовим прийти на допомогу колегам та студентам. Пам’ятаємо його професіоналізм, скромність, мудрість і доброзичливість.

Висловлюємо щирі співчуття через важку втрату родині, розділяємо біль та скорботу.

Світла пам'ять про Григораша Олександра Анатолійовича залишиться в серцях усіх, хто знав його та працював разом з ним.

Прощання відбудеться 28 квітня 10:45 за адресою: м.Черкаси, бул.Шевченка, 155, Дім трауру.

Інші новини

Презентація діяльності Індустріального гендерного комітету з реклами
Презентація діяльності Індустріального гендерного комітету з реклами 22 квітня в рамках Дня кар’єри відділення маркетингу та комерції до Черкаського державного бізнес-коледжу завітала генер ...
Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу!
Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу! Вітаю вас зі святом світлого Христового Воскресіння! Бажаю, щоб диво Великодня додавало вам сил і наснаги у здійсненні ...
Презентація книжки-розмальовки «Рідне місто Черкаси»
Презентація книжки-розмальовки «Рідне місто Черкаси» 3 червня 2016 року студенти та випускники відділення «Дизайн» стали учасниками презентації книжки-розмальовки «Рідне міс ...