• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

звернення Студентської ради

Шановні друзі!

В зв`язку з поширенням короновірусної хвороби COVID-19 всі зіткнулись з певними обмеженнями, проте, ми пересвідчилися, що дотримання базових правил епідеміологічної безпеки допомагає втримати ситуацію під контролем і навчатись в звичному режимі.

На жаль, пандемія ще не завершилася. Повідомляють про нові штами коронавірусу. Україна перебуває у високій зоні ризику у разі появи нової хвилі захворювання.

З метою створення безпечного середовища для проведення освітнього процесу в умовах пандемії Covid-19 Черкаський державний бізнес-коледж застосовує різні протиепідемічні заходи, багато з яких вже вам відомі і довели свою ефективність. Однак, одним з найбільш ефективних заходів для епідемічної безпеки є вакцинація.

Станом на 08 жовтня 12.1% повнолітніх студентів пройшли вакцинацію! У викладачів цей показник становить 94%. Шановні студенти, Ви складаєте найбільшу частку колективу. Однак у межах усієї спільноти ЧДБК вакцинацію пройшли лише 4,2% студентів.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації. Щеплення — добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя. Захистіть своє життя та здоров'я, а також здоров'я Ваших рідних та близьких, які можуть бути в групі ризику!

З повагою, Студентська рада Черкаського державного бізнес-коледжу!

Підказки щодо доступних шляхів вакцинації ви знайдете за посиланням:

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Актуально про COVID-19 та вакцинацію від нього

Інші новини

SOS: освіта в зоні ризику
SOS: освіта в зоні ризику 23.04.2016 р. у 15 номері "Інформаційно-аналітичного тижневика "Дзеркало тижня. Україна" опублікована аналітична стаття ...
Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу!
Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу! Вітаю вас зі святом світлого Христового Воскресіння! Бажаю, щоб диво Великодня додавало вам сил і наснаги у здійсненні ...
Представник Broward College Скот Мейсон
 провів перший робочий день у бізнес-коледжі
Представник Broward College Скот Мейсон провів перший робочий день у бізнес-коледжі 12 вересня 2016 року розпочав свою роботу регіональний директор з міжнародної освіти Broward College (USA, Florida) Скот ...