• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

звернення Вченої ради

Шановні викладачі, працівники та студенти!

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року, 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. На території Черкаського регіону застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Зокрема, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім закладів освіти, в яких не менше як 80% працівників мають документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, чи міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодомної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров`я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатку Порталу Дія.

Станом на 08 жовтня 94% викладачів Черкаського державного бізнес-коледжу вакциновано. Враховуючи ситуацію, що склалась, наголошуємо на необхідності використання кожним здобувачем освіти індивідуального навчального плану, розробленого на основі відповідальної освітньої програми та навчального плану, з урахуванням особливостей організацій освітнього процесу в період карантину. Також зазначаємо, що здобувачі освіти, науково-педагогічні, педагогічні та інші представники закладів освіти мають високий ризик інфікування через щоденні контакти з великою кількістю людей. Водночас, масова компанія з вакцинації допоможе значно знизити смертність від коронавірусної хвороби та зможе запобігти розвитку серйозних ускладнень для здоров'я, спричинених хворобою COVID-19.

Вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні є добровільною для всіх груп населення. Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинність через один місяць з дня його публікації.

Працівники закладів освіти, які не щепляться проти COVID-19 протягом цього періоду, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Всі ми цінуємо можливість навчатися наживо в аудиторіях. І це можливо навіть в період пандемії, якщо кожен буде готовий докласти для цього належні зусилля. Вакцинація в час появи нових штамів коронавірусу – найнадійніший засіб для створення безпечного середовища в межах коледжу. Тому, ми просимо з розумінням та відповідальністю поставитись до зазначених вимог.

З повагою, Вчена рада Черкаського державного бізнес-коледжу!

Інші новини

Абітурієнти за ІТ-спеціальностями обирають 
Черкаський державний бізнес-коледж
Абітурієнти за ІТ-спеціальностями обирають Черкаський державний бізнес-коледж Директор Куклін О.В. прийняв участь у круглому столі на тему «ІТ-освіта в Черкасах: безкоштовні можливості входу в профе ...
Результати конкурсу есе «Що я можу зробити для України?»
Результати конкурсу есе «Що я можу зробити для України?» Вітаємо КОВАЛЕНКО ПАУЛУ, студентку відділення економіки та туризму, ГРУПА № 1Е-13 за зайняте 2 місце в конкурсі есе “ЩО ...
Результати виборів голови Студентської ради коледжу
Результати виборів голови Студентської ради коледжу 19-20 травня у коледжі відбулися вибори нового голови Студентської ради на 2016-2017 навчальний рік. На посаду балотувал ...