• (0472) 64-10-00
 • public@csbc.edu.ua

Студенти Черкаського державного бізнес-коледжу зможуть один рік навчатися у США

Програма «Ініціатива місцевих коледжів» Community College Initiative (ССІ) Program від Державного департаменту США надає можливість навчання на однорічній академічній програмі без отримання ступеня в американському коледжі. Програма ССІ формує технічні навички учасників у прикладних галузях, покращує їхні лідерські здібності та зміцнює рівень володіння англійською мовою. Програма надає можливості для професійних стажувань та служби громаді, які формують взаєморозуміння шляхом занурення у культуру та повсякденне життя Сполучених Штатів.

Огляд програми
  П’ять складових програми ССІ:
 1. Академічна складова
  Учасники здійснюють академічне навчання в місцевому коледжі у галузях, визначених ССІ, і, коли це можливо, отримують професійні сертифікати. Програма зосереджує увагу на підборі учасників у сфері медіаграмотності та протидії дезінформації. Учасники потребуватимуть середнього рівня володіння англійською мовою, щоб бути успішними в академічній програмі.
 2. Допомога громаді, волонтерство
  Ключовий компонент програми ССІ, який допомагає учасникам інтегруватися у свій кампус та місцеві громади. Студенти беруть участь у заходах місцевих громад з некомерційними організаціями, приєднуються до студентських груп для відпрацювання лідерських навичок.
 3. Стажування / Навчання на досвіді
  Студенти ССІ беруть участь у стажування чи професійному проєкті, який поєднає їх академічні курсові роботи з практичним досвідом у своїй галузі навчання та допоможе їм набути практичного професійного досвіду.
 4. Культурний обмін
  Учасники ССІ дізнаються про американське суспільство та культуру та діляться своєю культурою з американськими та іншими іноземними студентами за допомогою формальних та неформальних заходів, таких як «сім’ї дружби», життя в кампусі та екскурсії.
 5. Лідерство та планування дій
  Учасники ССІ отримують можливість розвивати лідерські навички за допомогою ексклюзивних програм лідерства CCI, таких як «Шляхи до успіху». Учасники також створюють персональний план дій для проєкту, який вони хотіли б реалізувати після повернення додому та зробити свій внесок у домашні громади.

  Галузь навчання
  Медіаграмотність та боротьба з дезінформацією. Є можливість отримати академічний сертифікат у цій галузі за умови успішності студента.

  Партнерська установа, що співпрацює, та студентські містечка
  Місцевий коледж Північної Вірджинії є партнером, що співпрацює і управляє програмою CCI у партнерстві з Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США.

  Календар програми
  Програма ССІ – це 10-місячна програма, яка починається в липні 2021 р. і закінчується у травні 2022 р.

  Ідеальний кандидат для програми

   Усі заявники повинні:
  • На початок програми мати вік 18 років (станом на 01 липня 2021 р.)
  • Мати атестат про закінчену середню школу
  • Навчатися у коледжі або професійному училищі
  • Мати середній рівень володіння англійською мовою
  • Бажання розвивати професійні та лідерські навички
  • Мати можливість розпочати академічну програму обміну в США в липні 2021 року

  Галузь навчання: Медіа
  Подання анкет та мотиваційних есе до 31 березня 2021 р.

Інші новини

Молоді дизайнери розроблять альтернативні варіанти оформлення зовнішньої реклами в Черкасах
Молоді дизайнери розроблять альтернативні варіанти оформлення зовнішньої реклами в Черкасах 18-19 червня у приміщенні Черкаського державного бізнес-коледжу відбудеться перший в Черкасах дизайн-хакатон «Вивіска La ...
Перший візит керівництва Broward College, USA в м. Черкаси
Перший візит керівництва Broward College, USA в м. Черкаси У вересні 2016 року відбудеться перший візит керівництва Broward College, USA в Черкаський державний бізнес-коледж. Пі ...
Рейтинговий список абітурієнтів
на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) <font color='#800'> Оновлено!(станом на 05.08.2016)</font>
Рейтинговий список абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) Оновлено!(станом на 05.08.2016) Рейтинговий список абітурієнтів на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) Спеціальність 071 Облік ...