• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Підсумки роботи представника Broward College Скота Мейсона у Черкаському державному бізнес-коледжі

15 вересня 2016 р. регіональний директор з міжнародної освіти Broward College (Florida, USA) Скот Мейсон провів зустріч з адміністрацією, викладачами та представниками Студентської ради Черкаського державного бізнес-коледжу, під час якої він разом з директором бізнес-коледжу Кукліним Олегом Володимировичем підвели підсумки роботи у період з 12 по 15 вересня у місті Черкаси.

Зокрема, вони зазначили, що створення Україно-американського освітньо-культурного центру підтримує значна кількість урядових, освітніх і бізнес-структур, оскільки його особливістю є відкритість для всіх бажаючих.

Початковим етапом реалізації спільного проекту Broward College з бізнес-коледжем є організація інтенсивного курсу з вивчення англійської мови із залученням фахівців із США.

За підтримки Скота Мейсона планується налагодити тісні взаємозв’язки студентської молодіжної організації бізнес-коледжу Rotaract Club Cherkasy з колегами у Флориді.

У кінці зустрічі пан Мейсон вручив пам’ятні сувеніри від Broward College директору Кукліну Олегу Володимировичу та голові Студентської ради Тетяні Букаті, а також отримав приємні фірмові подарунки на згадку про наш заклад.

Скот Мейсон подякував за теплий та щирий прийом і побажав коледжу подальшого розвитку.

Інші новини

Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу!
Шановні викладачі, студенти та працівники коледжу! Вітаю вас зі святом світлого Христового Воскресіння! Бажаю, щоб диво Великодня додавало вам сил і наснаги у здійсненні ...
Делегація студентського активу перебуває у м.Веймар (ФРН)
Делегація студентського активу перебуває у м.Веймар (ФРН) З 2 по 12 червня делегація студентського активу бізнес-коледжу під керівництвом Козенкової Людмили Олексіївни перебуває ...
Вітаємо колектив Черкаського державного бізнес-коледжу з успішним проходження чергової акредитації
Вітаємо колектив Черкаського державного бізнес-коледжу з успішним проходження чергової акредитації Вітаємо колектив Черкаського державного бізнес-коледжу з успішним проходження чергової акредитації, яка дає права на вип ...