• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Викладачі ЧДБК активно розвивають дистанційне навчання

З 12 березня у зв’язку із запровадженням карантину Черкаський державний бізнес-коледж повністю перейшов на дистанційне навчання за допомогою СДН Moodle.

Викладачі коледжу розміщують лекційні матеріали, роблять посилання на рекомендовану літературу, дають завдання для семінарських, практичних, лабораторних занять, а також для перевірки знань студентів, визначають дедлайни та заповнюють журнал оцінок. Крім того, вони записують відеолекції та публікують їх у системі.

Студенти відповідно до розкладу опановують навчальні матеріали, проходять онлайн тестування та завантажують свої звіти із виконаними завданнями та самостійною роботою.

Дана платформа є зручною у використанні і має широкий інструментарій для спілкування між учасниками навчально-виховного процесу за допомогою таких засобів зв’язку, як форум, чат та система особистих повідомлень.

СДН Moodle була запроваджена у ЧДБК ще у 2017 році. Спочатку вона використовувалася на основі добровільного рішення самих викладачів, але із січня 2018 року стала обов’язковою для усіх студентів та викладачів без винятку. Одночасно були визначені вимоги до якості електронних матеріалів, а відповідальні адміністратори регулярно їх аналізують, оцінюють та визначають їхню ефективність. Таким чином, якість дистанційної роботи постійно контролюється та вносяться необхідні корективи для її покращення.

Інші новини

Нові проекти Черкаського державного бізнес-коледжу з освітніми закладами Англії та Італії
Нові проекти Черкаського державного бізнес-коледжу з освітніми закладами Англії та Італії З 3 по 7 квітня викладач кафедри іноземних мов бізнес-коледжу Устиченко Світлана Володимирівна відвідала конференцію нав ...
Випуск-2016!
Випуск-2016! 24 червня у ПК «Дружба народів» 308 студентів отримали дипломи Черкаського державного бізнес-коледжу, з них 44 студенти ...
Збільшено кількість місць державного замовлення
Збільшено кількість місць державного замовлення Згідно з рішенням Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України від 25.06.2016 р. по розподілу обсягу державн ...