• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Бізнес-коледж приймає участь в створені Центру розвитку підприємництва та соціальних ініціатив

Заступник директора з навчальної роботи Азьмук Н.А. прийняла участь в зустрічі з головою Черкаської ОДА Ю.Ткаченко.

Майбутній Центр розвитку підприємництва та соціальних ініціатив моделюють на Черкащині. Тут уже сформована ініціативна група. Своє бачення майбутнього центру вона презентувала в Черкаській ОДА.

Про це повідомляють в прес-службі облдержадміністрації. Черкащина обрана серед семи областей, що беруть участь в українсько-польській програмі. За нею, тут створюватимуть Центр розвитку підприємництва. Польська сторона подбає про експертну підтримку.

– Зараз на рівні керівництва країни є чітка позиція щодо спрощення ведення тут підприємницької діяльності, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Водночас важливо розвивати нові напрями бізнесування, давати хороший старт початківцям. Саме з цією метою ми створюємо Центр розвитку підприємництва та соціальних ініціатив. Ядро команди, що вже сформувалося, надихає. Це – молоді, активні й мотивовані люди. Нині в нас триває етап планування, консультуємося з фахівцями, з тими, хто вже має досвід втілення подібних ініціатив.

Найзручнішою локацією для розміщення центру розробники називають колишні приміщення тютюнової фабрики. І сподіваються на підтримку міської влади Черкас.

– Потрібним для роботи центру ми вважаємо облаштування хостелу, щоби можна було розміщувати приїжджих, – розповідає керівник ГО "Промолодь" Іван Подолян. – А також дизайн-студії, веб-студії, поліграфії та майстерень. Це все, аби молодий підприємець зміг тут же застосувати отримані знання і виготовить свій продукт. Ми зацікавлені в тому, щоб цей проект став самоокупним і максимально автономним. Звісно, для старту – ремонту приміщень і закупівлі обладнання – залучатимемо різні види фінансування. Зокрема, вже подали цей проект на співфінансування з Громадського бюджету Черкас. Бачимо також грантові можливості.

Як наголошують розробники, цей проект покликаний також налагодити плідну комунікацію між досвідченими підприємцями та початківцями.

Джерело: infomist.ck.ua

Інші новини

День кар’єри відділення «Обліку та фінансів»
День кар’єри відділення «Обліку та фінансів» 26.04.2016 року відбувся день кар’єри відділення «Обліку та фінансів» Присутні студенти мали можливість прослухати доп ...
Завершується створення нової лабораторії он-лайн-навчання
Завершується створення нової лабораторії он-лайн-навчання За фінансової підтримки ГО «Рада батьків Черкащини» та технічної підтримки Київського національного університету техноло ...
Вітаємо вступників!
Вітаємо вступників! Вітаємо вступників, зарахованих студентами коледжу за державним замовленням! Списки зарахованих на навчання на ба ...