• (0472) 64-10-00
  • public@csbc.edu.ua

Бізнес-коледж приймає участь в створені Центру розвитку підприємництва та соціальних ініціатив

Заступник директора з навчальної роботи Азьмук Н.А. прийняла участь в зустрічі з головою Черкаської ОДА Ю.Ткаченко.

Майбутній Центр розвитку підприємництва та соціальних ініціатив моделюють на Черкащині. Тут уже сформована ініціативна група. Своє бачення майбутнього центру вона презентувала в Черкаській ОДА.

Про це повідомляють в прес-службі облдержадміністрації. Черкащина обрана серед семи областей, що беруть участь в українсько-польській програмі. За нею, тут створюватимуть Центр розвитку підприємництва. Польська сторона подбає про експертну підтримку.

– Зараз на рівні керівництва країни є чітка позиція щодо спрощення ведення тут підприємницької діяльності, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Водночас важливо розвивати нові напрями бізнесування, давати хороший старт початківцям. Саме з цією метою ми створюємо Центр розвитку підприємництва та соціальних ініціатив. Ядро команди, що вже сформувалося, надихає. Це – молоді, активні й мотивовані люди. Нині в нас триває етап планування, консультуємося з фахівцями, з тими, хто вже має досвід втілення подібних ініціатив.

Найзручнішою локацією для розміщення центру розробники називають колишні приміщення тютюнової фабрики. І сподіваються на підтримку міської влади Черкас.

– Потрібним для роботи центру ми вважаємо облаштування хостелу, щоби можна було розміщувати приїжджих, – розповідає керівник ГО "Промолодь" Іван Подолян. – А також дизайн-студії, веб-студії, поліграфії та майстерень. Це все, аби молодий підприємець зміг тут же застосувати отримані знання і виготовить свій продукт. Ми зацікавлені в тому, щоб цей проект став самоокупним і максимально автономним. Звісно, для старту – ремонту приміщень і закупівлі обладнання – залучатимемо різні види фінансування. Зокрема, вже подали цей проект на співфінансування з Громадського бюджету Черкас. Бачимо також грантові можливості.

Як наголошують розробники, цей проект покликаний також налагодити плідну комунікацію між досвідченими підприємцями та початківцями.

Джерело: infomist.ck.ua

Інші новини

Вітання директора з нагоди  ювілейного дня ЧДБК
Вітання директора з нагоди ювілейного дня ЧДБК Шановні колеги, студенти та випускники! Прийміть вітання з нагоди ювілейного Дня Черкаського державного бізнес-колежу, ...
Збільшено кількість місць державного замовлення
Збільшено кількість місць державного замовлення Згідно з рішенням Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України від 25.06.2016 р. по розподілу обсягу державн ...
Шановні друзі!
Шановні друзі! Наближається найважливіше свято в історії нашої країни – 25 років тому здійснилася споконвічна мрія українців бути госпо ...