Коротко про професію
Програміст — фахівець, що займається програмуванням, виконує розробку програмного забезпечення (в простіших випадках — окремих програм) для програмованих пристроїв, які, як правило містять один процесор чи більше. Прикладами таких пристроїв є: настільні персональні комп'ютери, мобільні телефони, смартфони, комунікатори, ігрові приставки, сервери, суперкомп'ютери, мікроконтролери та промислові комп'ютери. Робота програміста переважно високооплачувана, проте плата дуже залежить від організації та від країни. Але найголовнішими критеріями є знання та практичний досвід програміста.
Представлений список допоможе Вам зрозуміти, що професія Програміст саме для Вас:
- Ви зацікавленні у вивченні програмування. Якщо вам дуже цікаві комп'ютери і технології, ви можите стати успішним програмістом.
- Вам вистачає самостійності і гнучкості. Якщо ви розвиваєте здатність вирішувати проблеми самостійно, ви можите стати успішним програмістом.
- Якщо Ви наполегливі при виникненні проблеми. Якщо ви не здаєтеся при виникнення проблеми , ви можите стати успішним програмістом.
- Ви відчуваєте задоволення після вирішення проблеми. Якщо ви відчуваєте радість і почуття виконаного обов'язку після вирішення проблеми, ви можите стати успішним програмістом.
- Ви цілеспрямованні при навчанні і розумінні чогось. Якщо ви цілеспрямованні при навчанні і очікуєте, що все будете розуміти повільно і з великими зусиллями, ви можите стати успішним програмістом.
- Вам лінь або складно думати. Якщо вам ліньки думати, і довгі розумові процеси про конкретні речі здаються вам виснажливими, ви точно ніколи не станете успішним програмістом..
- Ви не можете думати самостійно. Якщо ви чекаєте, що хтось подумає за вас, і ви не хочете самі звертати увагу на деталі, ви ніколи не станете успішним програмістом.
- У вас обмежене, вузьке і безладне мислення. Якщо ваше мислення обмежене, і вам складно утримувати в порядку код, а також ваші думки, вам ніколи не стати успішним програмістом.
- Ви шукаєте 'правильне' рішення, не розуміючи, що є спектр 'хороших' і 'поганих' рішень. Якщо для вас мета програмування - це пошук єдино правильного рішення, а не декількох відповідних рішень, ви ніколи не станете успішним програмістом.
- Ви не приділяєте уваги деталям. Якщо ви ігноруєте деталі і не помічаєте дрібниць, ви ніколи не станете успішним програмістом.